logo
Historia i teraźniejszość   Autostrada Berlin - Królewiec

BERLINKA na Youtube

Na na moim kanale "Bartosz Bajków" zamieściłem wiele filmów z różnych odcinków berlinki.

Niżej filmiki od osoby, która zaproponowała ten dział i w 2014 roku zrobiła pod tym kątem najpierw dwa filmiki: przejazd na trasie Lisowo (skrzyżowanie DK20 z DW142) - Szczecin-Tczewska (nowy węzeł) i Szczecin-Tczewska - Szczecin-Kijewo (dawne Dąbie), a potem kolejne dwa na niemieckiej A11.
 
Następne 3 filmy z przejazdu całkowicie już zmienioną DW142 (od Lisowa na DK20 do węzła Rzęśnica) i remontowaną A6 od Rzęśnicy do węzła Szczecin-Kijewo (wcześniej Dąbie) - 01.12.2018.


Autor: Zbigniew Adaśko
Dodaję też dwa filmy zrobione dla TVP Szczecin. Nie byłem informowany o nich, choć widzę, że autor czerpał materiały z mojej strony. Niemniej myślę, że warto je wyróżnić.

Tak jak warto wyróżnić film ZZDW Koszalin w sprawie otwarcia przebudowanego odcinka DW 142:
Na Youtube pod  hasłami "berlinka", "Берлинка", "autostrada A6", "Kołbaskowo", "autostrada A11", "autobahn A11", "droga S22", "Берлинский мост", "Чёртов мост" itd. można znaleźć filmiki innych twórców, kręcone na różnych odcinkach berlinki.

 
© Copyright by Bartosz Bajków. Oprawę graficzną i techniczną stworzył Leszek Cybula.

http://czarnyszewicz.cba.pl/

 
Udział w tworzeniu strony mieli bądź mają (alfabetycznie): Dariusz Bąkowski, Robert Dróbka, Piotr Jakubiak, Zbigniew Kucmierz, Adrian Macierzyński, Sławomir Mioduszewski, Marcin Rogoziński, Marcin Stienss, Piotr Zembrzuski i wiele innych osób, którym bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.