Autostrada A6 w 2008 roku

 

Rozpoczęła się budowa nowego węzła na berlince. Do autostrady, przy wiadukcie ul. Bielańskiej, zostanie podczepiona S3. Projekt.

Na razie trwają prace przygotowujące, takie jak budowa przewiązek (niestety na czas budowy będą zwężenia na A6), czy tymczasowych zjazdów.

Budowa przewiązki przed WD11 ul. Bielańskiej. Podobna powstaje po drugiej stronie wiaduktu. Prace ziemne (tymczasowy zjazd dla potrzeb budowy) po południowej stronie, w tle WD11. Tutaj po lewej stronie łącznica przejdzie pod ul. Bielańską. Na razie budowany jest tymczasowy wjazd dla potrzeb budowy.

Zdjęcia wykonał w dniu 5 marca 2008 "pmaciej7".

Trwa budowa obiektów inżynierskich na przyszłym węźle Klucz A6 z S3. Na samej A6 wykonywane są też drobne prace kosmetyczne na węźle Żydowce (vel Radziszewo) oraz przy mostku nad rzeczką Chełszcząca.

Prace na węźle Żydowce (vel Radziszewo). Budowa zjazdu na Gorzów.
Po lewej filar pod wiadukt WD1a (relacja Gorzów - Berlin), dalej przyczółek wiaduktu WD1b (Królewiec-Gorzów), na środku wiadukt WD11 ul. Bielańskiej. Przyczółek wiaduktu WD1b (relacja Królewiec-Gorzów. Po prawej włączenie z Gorzowa na Królewiec.

Zdjęcia (wszystkie w kierunku Królewca) wykonał Dariusz Bąkowski w dniu 13 czerwca 2008 roku.

Łącznica dla relacji Berlin - Gorzów. Wiadukt WD1a (relacja Gorzów - Berlin). Po prawej wiadukt WD1a, po lewej WD1b (relacja Królewiec - Gorzów).

Zdjęcia (wszystkie w kierunku Królewca) wykonał Dariusz Bąkowski w dniu 18 września 2008 roku.

Dawne przejście graniczne Pomellen-Kołbaskowo. Widok w kierunku Królewca. Po lewej jezdnia główna, na wprost boczna jezdnia na której można przystanąć.

Zdjęcie wykonał w dniu 13 października 2008 roku  Leschek Jeschke (więcej zdjęć Jego autorstwa z granicy tu).

 

Kołbaskowo - drugi, licząc od granicy, wiadukt nad autostradą, po którym przebiega linia kolejowa Berlin - Szczecin.

Zdjęcia wykonał w dniu 28 kwietnia 2008 roku Daniel Szymczyk.

powrót do indeksu dla autostrady A6

strona główna